Ile trzeba zapłacić za pierścionek zaręczynowy?

Zastanawiasz się, za ile kupić pierścionek zaręczynowy? Albo ile powinieneś wydać na pierścionek zaręczynowy? Te wszystkie pytania są bardzo ważne, jednak to, ile pieniędzy przeznaczysz na zakup pierścionka zależy wyłącznie od Ciebie i zasobów Twojego portfela. Zaręczyny to bardzo ważny moment, który będziesz pamiętać do końca życia. Pierścionek to nie tylko pewnego rodzaju pamiątka po tym wydarzeniu, ale także ponadczasowy detal, który będzie pasował do każdej codziennej stylizacji Twojej wybranki.

Ile kosztuje pierścionek zaręczynowy?

Ceny pierścionków zaczynają się od 500 zł w górę. To, ile wyniesie zakup pierścionka zaręczynowego, zależy między innymi od tego, jaki materiał wybierzemy: złoto czy srebro. Kolejną kwestią, od której będzie zależała wysokość ceny, jest to, jaki kamień czy oczko wybierzemy. Powszechnie wiadomo, że jeśli zdecydujemy się na diament, to pierścionek będzie droższy niż ten ze zwykłymi cyrkoniami. Warto też zaznaczyć, że to samo dotyczy kamieni. Jeśli wybierzemy szafir czy ametyst to możemy spodziewać się, że pierścionek może okazać się stosunkowo drogi. Popularnym wyborem jest połączenie kamienia i otoczenie go delikatnymi cyrkoniami. Wybór w pierścionkach zaręczynowych jest przeogromny i to, na jaki model się zdecydujemy, zależy tylko od stylu przyszłej Panny Młodej oraz Twojego budżetu.

Jak dobrać pierścionek zaręczynowy?

Wybrać odpowiedni pierścionek zaręczynowy to nie lada wyzwanie. Przy wyborze musisz przemyśleć nie tylko kwestie ceny, ale także rozmiar kamienia, kolor złota czy rozmiar. Pierścionek powinien być ponadczasowy, ponieważ z założenia ma on być ozdobą na całe życie. Najlepiej wybrać coś stonowanego i uniwersalnego, dzięki temu pierścionek nadąży za wciąż zmieniającą się modą i trendami.

Drogi pierścionek zaręczynowy

Znaczna część kobiet marzy o biżuterii w romantycznym stylu z kamieniem lub oczkiem na środku. Warto sprawić, aby od momentu oświadczyn to właśnie ten pierścionek był nie tylko tym najważniejszym, ale również najpiękniejszym na dłoni przyszłej Panny Młodej. Pierścionek zaręczynowy to nie jest zwykła biżuteria - jest to inwestycja, zapewnienie o swojej dozgonnej miłości, prezent na całe życie, dlatego warto wybrać taki, który kobieta będzie codziennie nosiła z przyjemnością i dumą, a nie z przymusu. Jeżeli nie wiesz, jaki pierścionek najbardziej spodoba się partnerce, warto spytać się ekspedientki o najnowsze trendy i najczęściej wybierany model albo po prostu poprosić o radę jej przyjaciółkę.

Ile wydać na pierścionek zaręczynowy?

Szybko możemy zauważyć, że ceny pierścionków zaręczynowych są zróżnicowane. Wszystko zależy od zasobów naszego portfela. Jeżeli uznamy, że stać nas na drogi pierścionek w markowym sklepie, to przyszła Panna Młoda na pewno to doceni. Jednak, jeżeli nasz budżet nie przewiduje aż tak dużego wydatku i zdecydujemy się na tańszy, to nic się nie stanie. Nie ukrywajmy, pierścionek jest bardzo ważny, ale tak samo istotna jest magia chwili i uczucia, więc czasem nie warto patrzeć na cenę, a wygląd pierścionka. To, za ile kupimy pierścionek zaręczynowy, zależy tak naprawdę tylko od nas.

ul. Wielopole 24
31-072 Kraków

12 422 03 50
12 431 21 47

robert@siudek.com.pl