Jubiler Warszawa

Praktycznie każda dziewczyna marzy o zaręczynach wyglądających niczym z komedii romantycznych. Nocna sceneria, płatki róż, muzyka na żywo, kilkadziesiąt rozpalonych świec, ułożonych w każdym zakątku tarasu, z którego widok rozciąga się na szumiące, ale spokojne morze. Nagle on klęka i wyjmuje świecący się pierścionek z brylantem i pyta Cię o rękę. Żeby taki scenariusz się spełnił, trzeba jednak wybrać odpowiedni krążek. Gdzie znajdziemy wyjątkowego jubilera w Warszawie i na jakie aspekty powinniśmy zwrócić uwagę przy ich wyborze?

Pierścionek zaręczynowy to z pewnością jeden z najważniejszych elementów biżuterii kobiety. Warto się solidnie przyłożyć do jego wyboru. Na rynku dostępnych jest wiele modeli, różniących się od siebie kształtem, kamieniem, rozmiarem czy stylem. Właśnie na te aspekty powinien zwrócić uwagę każdy mężczyzna przygotowujący się do tego ważnego dnia, dlatego tak ważnym krokiem jest znalezienie odpowiedniego jubilera, co na Warszawskim rynku wbrew pozorom nie jest takie proste. Małe salony są "przebijane" cenowo przez znane salony sieciowe, stąd żeby znaleźć oryginalnego jubilera trzeba wykazać się zaangażowaniem. 

Oferta salonów jubilerskich w Warszawie - diament, szmaragd, a może ametyst ?

Jubilerzy w Warszawie proponują pierścionki zaręczynowe z różnego rodzaju kamieniami szlachetnymi. Najbardziej popularny jednak jest diament. To o nim marzy każda kobieta. Jako najtwardszy kamień szlachetny jest idealnym symbolem trwałego związku. Bez obaw - jego zakup jednak nie musi się wiązać z wydaniem kilkunastu tysięcy złotych. Wszystko zależy od wielkości i jakości kamienia. Najdroższą opcją będzie wybór brylanta, czyli oszlifowanego diamentu, który z pewnością będzie zwracał na siebie uwagę. Jeśli Twoja ukochana preferuje intensywny kolor, wybierz topaz, szafir lub rubin, które przybierają barwy błękitu i czerwieni.

Pierścionki zaręczynowe w Warszawie - rozmiar ma znaczenie 

Rozmiar pierścionka dla ukochanej to najczęściej jedna z najbardziej problematycznych kwestii. Nie często zdarza się, że mężczyzna przychodzi do sklepu jubilerskiego z gotowym rozmiarem palca swojej wybranki. Są jednak pewne sposoby, by dowiedzieć się jakiej wielkości powinien być pierścionek. Idealnie dopasowany musi przy zakładaniu stawiać lekki opór przy przegubie, ale i swobodnie leżeć na palcu, ponieważ kobieta będzie go nosić przez większość swojego życia. Po pierwsze, jeśli Twoja wybranka nosi na co dzień pierścionek na serdecznym palcu, albo zmierz dokładnie jego średnicę wewnętrzną, albo wybierz bezpieczniejszą opcję i zabierz go do jubilera, gdzie ten, za pomocą specjalnego urządzenia zmierzy pierścionek. Ta opcja daje Ci niemalże stu procentową pewność, że krążek będzie idealnie leżeć na palcu.

Sprawdź naszą szeroką ofertę pierścionków zaręczynowych >>

 

Możesz też poprosić o pomoc przyjaciółkę Twojej wybranki. Pod pretekstem wyboru dla siebie pierścionka, niech zabierze ją ze sobą do jubilera i poprosi o radę. Wtedy, gdy Twoja ukochana będzie przemierzać kolejne modele, koleżanka dowie się, jaki ta nosi rozmiar i problem zostanie rozwiązany. Natomiast, gdy nie zależy Ci na pozostawieniu momentu oświadczyn w tajemnicy, idźcie we dwójkę do jubilera. Jest to najbardziej bezpieczna opcja, ale też bardzo nietypowa. Raczej nie wybieraj rozmiaru pierścionka “na oko” - niesie to ze sobą ogromne ryzyko niedopasowania do wielkości palca. Jeśli nie widzisz innego rozwiązania, zrób to zakładając pierścionek ukochanej na swój palec i zobacz w którym momencie się zatrzyma. Ten sposób może się okazać jednak niedokładny.

 

Salony jubilerskie w Warszawie

 

Obrączki ślubne w Warszawie

Stolica to z pewnością miejsce, gdzie z powodzeniem znajdziemy tysiące modeli pierścionków zaręczynowych, jak i obrączek ślubnych. Warszawa proponuje zarówno wielkie sklepy jubilerskie, ale też ich lokalne odpowiedniki. Wszystko zależy od naszego budżetu, ale i gustu. Nie u każdego sieciowego jubilera znajdziesz wyjątkowe modele, które były modne kilka lub kilkanaście lat temu. Jeśli szukasz obrączki ślubnej, która jest podobna do tej, noszonej przez Twoją babcię, bo taki właśnie styl preferuje ukochana.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą ? Złóż swoje zapytanie TUTAJ >>

 

Pierścionek zaręczynowy symbolizuje dowód miłości. Powinien być podarowany przede wszystkim od serca. Warto dokonać pewnych starań, by w pełni odpowiadał wybrance zarówno pod względem estetycznym, jak i rozmiaru, a tym samym sprawić, by moment zaręczyn stał się niezapomniany do końca życia.

ul. Wielopole 24
31-072 Kraków

12 422 03 50
12 431 21 47

robert@siudek.com.pl