Pierścionki zaręczynowe Wrocław

Jubiler Wrocław

Zaręczyny to z pewnością jeden z najbardziej stresujących momentów w życiu mężczyzny. Wybór pierścionków jest tak duży, że bardzo łatwo się pogubić. Do tego dochodzi stres związany z rozmiarem oraz kamieniem umieszczonym na krążku. Oto kilka porad, które mogą pomóc w wyborze pierścionka zaręczynowego na terenie Wrocławia.

Pierścionki zaręczynowe różnią się od siebie nie tylko rozmiarem, ale też kolorem, kamieniem czy stylem, w jakim są wykonane. Warto dołożyć starań, by wybrany przez Ciebie krążek, był tym, o którym marzyła Twoja wybranka. Na co jednak zwrócić najwięcej uwagi i jak zachować wszystko w tajemnicy?

Cena nie gra roli

Istnieje wiele teorii na temat tego, ile powinien kosztować pierścionek zaręczynowy. Jedna mówi, że jego cena musi być równa trzykrotnej wartości wypłaty mężczyzny. Natomiast w krajach anglosaskich przyjęto zasadę, że wartość pierścionka powinna wynosić jedynie tyle co 1 lub 2 pensje mężczyzny, który pragnie się oświadczyć. Nie warto jednak kierować się tymi sztywnymi zasadami, a raczej zasobem naszego portfela.

Pierścionki zaręczynowe można znaleźć już od 500 zł do kwot, które nawet nam się nie śniły. Wszystko zależy od wielkości i jakości kamienia, jaki umieszczony jest na krążku. Jeśli jednak znaleźliśmy idealny pierścionek, który zdecydowaliśmy się kupić, ale jego cena jest zbyt wysoka, jubilerzy we Wrocławiu proponują jego zakup podzielony na raty.

Styl przede wszystkim

Można rzec: ile kobiet, tyle gustów, dlatego na rynku dostępne jest niemal tysiące modeli pierścionków. Który zatem wybrać? Po pierwsze, musisz zorientować się, jaki styl preferuje Twoja wybranka - czy woli delikatniejszą, a może bardziej bogatą biżuterię; nowoczesny styl, czy retro? Jednym ze sposobów na zdobycie tej informacji jest po prostu przejrzenie jej szkatułki z biżuterią i stwierdzenie, jakie ozdoby w niej dominują.

Kolejnym krokiem jest wybranie kamienia, który umieszczony będzie na krążku. Najbardziej popularny diament dostępny jest pod różnymi postaciami. Nawet jeśli nasz budżet jest ograniczony, warto wybrać właśnie ten kamień, ale w mniejszym rozmiarze, niż pierścionek z dużą cyrkonią, która dobrze imituje diament. Cyrkonia jest znacznie mniej trwała i bardziej podatna na zarysowania. Jeśli Twoja ukochana lubi intensywne kolory, wybierz szmaragd, szafir, ametyst lub topaz. Idealnie podkreślą jej osobowość i będą z pewnością nietypowym rozwiązaniem.

Jeśli mowa o kruszcu, z którego wykonuje się pierścionek zaręczynowy, wieloletnią tradycją jest wybór złota. Jednak od kilkunastu lat, wiele kobiet decyduje się na modele stworzone z jego białej odmiany. Upewnij się zatem przed dokonaniem zakupu, czy Twoja ukochana preferuje kolor złoty czy srebrny.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą ? Złóż swoje zapytanie TUTAJ >>

 

Pierścionki zaręczynowe we Wrocławiu

We Wrocławiu znajdziemy ogromny wybór zarówno pierścionków zaręczynowych, jak i obrączek ślubnych. Pomijając sieciowe sklepy, możesz udać się także do lokalnego jubilera, który z pewnością przedstawi Ci pełen wachlarz modeli oraz podpowie, na czym powinieneś się skupić przy wyborze. Między innymi pomoże Ci dobrać właściwy rozmiar, który jest kluczową kwestią przy zakupie. Najbardziej precyzyjnym sposobem na jego dobór jest zmierzenie suwmiarką wewnętrznej średnicy pierścionka wybranki, który nosi na co dzień lub zabranie krążka do jubilera, który sam dokona precyzyjnego pomiaru. Zwróć jednak uwagę, czy ten pierścionek na pewno zakłada na palec serdeczny. Jeśli natomiast popełnisz błąd, raczej nie powinno być problemu, by dokonać korekty o rozmiar czy dwa.

Sprawdź naszą szeroką ofertę pierścionków zaręczynowych >>

Zarówno zaręczyny, jak i ceremonia ślubna to dwa z najważniejszych momentów w życiu każdej kobiety. Spraw zatem, żeby Twoja ukochana w tych dniach poczuła się jak w niebie i dopilnuj, by wszystko było zapięte na ostatni guzik. Pierścionki zaręczynowe i obrączki ślubne we Wrocławiu dostępne są w wielu miejscach, więc na pewno nie będziesz miał problemu, by wybrać te najpiękniejsze, idealne dla Twojej kobiety.

Zobacz także - Jubiler w Krakowie

ul. Wielopole 24
31-072 Kraków

12 422 03 50
12 431 21 47

robert@siudek.com.pl